Тварини

Жоден захід, ранок, шкільний спектакль, карнавал не обходиться без участі дітей в костюмах тварин. Це найбільш традиційне, але, яке анітрохи не втратило актуальності, карнавальне вбрання. Адже ніхто не зможе залишитися байдужим до цих плюшевим створінням. А ваша дитина в образі зайчика, ведмедика або єнота викличе масу позитивних емоцій у однолітків і їх батьків.

У нас ви зможете знайти широкий асортимент костюмів тварин. Це і Єнот -полоскун і Золотий півник, бурий Мишка та колючий Їжачок. Серйозний Вовк і вухатий Зайчик, Північний олень та веселе Жабеня, господарський Кріт-джентльмен і добрий Пес з мультфільму «Бременські музиканти».

Не знайшли в нашому каталозі улюбленого звірка? Наші умільці під керівництвом дизайнерів-фантазерів пошиють будь-яке вбрання на ваше замовлення та доступною ціною.

Наші костюми пошиті з урахуванням активності дітей – їх можна швидко одягнути та зняти, в них можна бігати, стрибати, брати участь в конкурсах. У «Школі радості» ви можете купити вподобаний образ, й ми відправимо його вам в будь-яке місто країни. А можна взяти костюм напрокат, якщо ви житель Харкова, на будь-який час від 1 доби. У нас демократичні ціни та затишна обстановка – переконайтеся в цьому самі, приходьте до нас!