Костюми для дівчаток

Оренда костюмів для дівчаток в Харкові

«З чого ж, з чого ж, з чого ж

Зроблені наші дівчата?

З хустинок

І клубочків,

З загадок

І мармеладок

Зроблені наші дівчата!»

Дитяча пісенька

Кожна дитина вірить у казку, якщо хлопчики мріють стати супергероями, то дівчинки воліють принцес, фейочок, сніжинок та інших милих персонажів. Мами та бабусі в минулому столітті змушені були самі по ночах шити нарядні сукні для свої дочок, щоб вранці порадувати свій скарб, але результат не завжди був очікуваним. Сучасні мами мають вибір, якщо є навички та бажання, можуть самі проявити уяву та пошити щось таке, або легко знайти гідну альтернативу у нас на сайті, з мінімальними втратами часу та не на шкоду для сімейного бюджету.

     Для створення костюмів, представлених на сайті, дизайнери проявили максимум фантазії, а наші умільці, завдяки своїй майстерності втілили в життя наряди, гідні мрій будь-якої принцеси.

     Як і в інших розділах, для вашої зручності, всі вироби розбиті на тематичні групи: «Герої казок», «Професії», «Національні», «Морське дно», «Новорічні», «Бальні сукні», «Стиляги» та інші.

     До будь-якого свята ви зможете підібрати у нас потрібний образ:

     Має бути свято Осені – пропонуємо костюми «Осенинка» та «Листочок», «Синьйора-Помідора» та «Капусточка».

     До новорічного ранку можна підібрати, наряди «Стужа», «Завірюха», «Зима» або «Крижинка».

     Якщо в театральному гуртку буде постановка, казки «Дюймовочка», «Снігова королева» або «Пригоди Буратіно», вам не потрібно шукати в декількох місцях вбрання героїв, у нас є костюми всіх героїв цих казок.

     Дівчата різного віку дуже люблять мультфільм «Холодне серце», раді запропонувати образи двох головних героїнь Анни та Ельзи.

     А в образі «Міс Хадсон» цікава та спритна леді допоможе Шерлоку Холмсу та доктору Ватсону викрити хитромудрих злочинців.

     Для тих, хто займається танцями у нас великий вибір ошатних суконь для різних стилів: костюм «Кан-кан» і «Чарльстон», костюм «Стиляга» та «Героїня німого кіно», «Українка» та «Циганка», костюм «Бразильський карнавал»і «Мерилін Монро».

     У наших затишних костюмерних ви підберете саме той образ, про який мріє ваша дочка, можливий прокат від 50 гривень на добу, а також продаж та індивідуальне пошиття за доступними цінами.