Костюми для хлопчиків

Костюми для хлопчиків в прокат в Харкові

«З чого ж, з чого ж, з чого ж

Зроблені наші хлопці?

З веснянок

І хлопавок,

З лінійок

І батарейок

Зроблені наші хлопці!»

Дитяча пісенька

Мами знають, всі хлопці – непосиди та мрійники, а також вміють абсолютно непомітно та стрімко зростати. Новий проект «Школи радості» Олени Чернявської створювався, для того, щоб здійснювати мрії дітей і одночасно полегшувати життя дорослих.

«Це неможливо!» - подумають батьки й будуть не праві. Ми підібрали для вас величезний вибір карнавальних нарядів на всілякі тематики, кожен знайде образ свого улюбленого героя та зможе перевтілитися в нього, а демократичні ціни на прокат і інші послуги порадують мам і тат.

У цьому розділі ми представляємо близько 100 костюмів для хлопчиків на різноманітні тематики. Для вашої зручності всі наряди розділені на групи:

«Герої казок», «Професії», «Національні», «Новорічні», «Тварини», «Квіти», «Фраки та смокінги» та інші.

Який хлопчик не мріє стати супергероєм? Ми пропонуємо вам костюми «Спайдермена», «Залізної людини» та «Бетмена»!

Подобається мультфільм про веселого та винахідливого «Чіполіно»? У нас є костюми для всіх дійових осіб цієї казки!

Любите читати детективи? Перевтілення в «Шерлока Холмса» та його друга «Доктора Ватсона» допоможе розгадати всі загадки та розкрити черговий злочин століття!

Широко представлена ​​національна тематика: у нас є костюми жителів з усього світу: «Гуцул» і «костюм Українця», наряд «Ковбоя» і «Індійського хлопчика», костюми «Єгиптянина», «Султана» та «Індіанця».

В асортименті є наряди представників флори («Помідор», «Баклажан», «Соняшник», «Буряк», «Гриб» та «Огірок») і фауни («Жабеня», «Кріт-джентельмен», «Зайчик», «Їжачок »і« Вовченя »).

Всі вироби пошиті з добротних тканин, з урахуванням рухливості хлопчаків, не буде проблем і з екіпіровкою в костюмований образ.

Наші різноманітні костюми допоможуть дитині перевтілитися в образ улюбленого героя казки або фільму, а ціна на прокат від 50 гривень за добу – доступна для будь-якого сімейного бюджету.