Королівство

Бал-маскарад, тематична вечірка, спектакль – всі ці заходи дуже подобаються дітям і приносять досить клопоту батькам. На щастя, зараз на ринку є послуга прокату та продажу карнавальних костюмів. Адже святкові наряди, складно пошити непрофесійній швачці, так як використовується складна в крої та пошитті тканина, дорога фурнітура, мереживо.

«Школа радості» представляє вам карнавальні придворні костюми для хлопчиків: Принци та Королі, наряди Придворних в синьому, зеленому, жовтому та бузковому кольорах, Принц Ельфів і принц Лимон, герої мультфільму «Холодне серце», Граф Вишня та Містер Апельсин. Увесь казковий вищий світ зібрано у нас в каталозі.

Наші дизайнери не обмежували свою фантазію, а чарівниці-рукодільниці вклали частинку душі в кожний пошитий королівський виріб. Всі костюми можна подивитися та приміряти в нашій костюмерній.

Щоб не переживати з приводу зовнішності вашої дитини на святі, ви можете купити або взяти в оренду будь-який карнавальний костюм. А якщо нічого не припало до душі – пошити за індивідуальним замовленням святкове вбрання будь-якої складності.

Ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожної дитини, просто зателефонуйте нам і однією турботою перед святами стане менше.