Квіти

Діти – квіти життя, ця шаблонна фраза дуже чітко показує роль дітей в житті їхніх батьків. Особливо це стосується чарівних малят. Ніжні та ранимі, мамам так хочеться наряджати свою красуню в різні святкові образи. Ранок, спектакль, тематична вечірка, День народження – на кожне свято дівчаткам хочеться нове плаття, яке не завжди по кишені батькам. У цьому випадку виручає, дуже популярна зараз, послуга прокату карнавальних і сценічних костюмів, яку надає дитячий центр «Школа радості».

Дизайнери придумали кілька квіткових образів і нам є чим вас порадувати. Це і Дюймовочка з казки Г. Х. Андерсена, яка з'явилася в чашечці квітки, що розпустилася і прикраса українських полів – червоний Мак і осінній жовто-зелений Листочок.

Ми використовуємо тільки якісні тканини та фурнітуру, костюми дуже красиві та повітряні. Використовуються аксесуари, шапочки, перуки, віночки. Дитині буде комфортно, можна бігати, брати участь в конкурсах. Якщо ви не знайшли потрібний сценічний образ, ми із задоволенням пошиємо святкову сукню на ваше замовлення.

У нас можна купити на сайті будь-який карнавальний костюм, який сподобався. А якщо ви житель Харкова – взяти на час, від 1 доби за ціною від 100 гривень.

Індивідуальний підхід і доступні ціни – наша відмінна риса, зателефонуйте нам і переконаєтеся в цьому самі!