Пори року

Пори року

      Зима, Весна, Літо, Осінь – кожна пора року прекрасна по-своєму. Кожне природне явище унікальне та має свої колірні асоціації, викликає певні емоції. Ранки, присвячені тій чи іншій порі року, проводяться регулярно та на кожен потрібен свій неповторний образ. Наші дизайнери, завдяки фантазії, спробували з тканини, хутра та фурнітури, відтворити в карнавальних костюмах всю красу навколишньої природи.

     В нашій костюмній енциклопедії пір року ви зможете знайти білого та пухнастого як справжній сніг Сніговичка або схожого на краплю літнього дощику Капітошку. Золотий костюм літнього Сонця та білосніжний наряд Снігу, образ невловимого Вітру та онука Діда Мороза – принца Мороза.

     Завдяки нашим костюмам і природній артистичності, діти зможуть барвисто піднести будь-яке природне явище на дитячому святі. А підібрати потрібний образ ви зможете в наших костюмерних, досвідчені консультанти в ігровій формі проведуть примірку та запропонують саме те, що було потрібно.

     Ви зможете придбати будь-яке карнавальне вбрання, і ми відправимо його в будь-яке місто країни. Або взяти напрокат костюм, який полюбився на термін від 1 доби за ціною від 100 гривень в день. Зателефонуйте і ми відповімо на всі питання, які виникли!