Птахи

Хто може залишитися байдужим до пташок? Та ніхто! Веселі та пустотливі, пухнасті та дивовижні, вони цілими днями літають й щебечуть та дарують нам позитив. На ранках і тематичних вечорах дітям часто пропонується роль якоїсь птиці.

Для того, щоб батьки не ламали голову, де б знайти або як спорудити такий костюм, «Школа радості» пропонує широкий вибір карнавальних костюмів різноманітних птахів.

Жовте пухнасте каченя, загадковий пугач, півник золотий гребінець – всі ці образи ви зможете знайти в наших костюмерних, приміряти та придбати або взяти напрокат. Якщо ви не знайшли потрібний костюм – пропонуємо індивідуальне пошиття, наші дизайнери запропонують варіант наряду, згідно з вашими побажаннями, а вмілі рукодільниці втілять ескіз в життя. Можна також підібрати індивідуальний комплект з наявних у нас елементів.

Всі образи пошиті з приємного на дотик матеріалу, наряд легко можна зняти та одягнути. Костюми не сковують рухи дитини, в них можна гратися, бігати, стрибати.

Ви можете купити уподобаний наряд, і ми відправимо його в будь-яке місто або взяти в оренду на будь-який термін від 1 доби в нашому офісі в Харкові. Ми здивуємо вас якістю послуг і доступними цінами, хочете? Дзвоніть прямо зараз!