Стиляги

Стиляги

     Має бути танцювальна вечірка, свято або концерт? Батькам, звичайно ж, хочеться одягнути на дитину не тільки гарний одяг, але й створити гармонійний і яскравий образ. Карнавальні костюми для хлопчиків, зібрані в цьому каталозі прикрасять будь-який захід. Хлопчик в такому святковому вбранні буде виглядати стильно та незвично.

     Костюм в стилі Диско своїми яскравими фарбами створить святковий настрій не тільки у його власника, а й у навколишніх, образ Елвіса Преслі налаштує на танцювальний лад всіх учасників вечірки або дитячого ранку. Хлопчик, в костюмі Стиляги запам'ятається та стане зіркою будь-якого заходу, особливо, якщо ви подбаєте про зачіску в цьому стилі: високий ірокез або локони, причесані на одну сторону. Є також наряди в більш класичному стилі: англійський джентльмен, Кріт-джентльмен, Чарлі Чаплін та інші.

     Всі ці нарядні костюми ви можете подивитися в костюмерній «Школи радості». Ми підберемо необхідний наряд, визначимося з розміром і, не напружуючи дитину великою кількістю примірок, запропонуємо оптимальний варіант.

     Всі вироби ви можете купити або взяти на потрібний вам час за ціною від 90 гривень на добу. При прокаті великої кількості костюмів або на тривалий час – надаються знижки.