Герої казок

Хто з нас не вірить в чудеса? У новорічну ніч під бій курантів ми традиційно загадуємо бажання, а в День народження, задуваючи свічки, озвучуємо мрію. А ще мами та педагоги люблять брати активну участь в ранках і спектаклях. Адже, завдяки нашим дітям ми повторно проживаємо дитинство, можемо щиро водити хороводи та бігати наввипередки.

«Школа радості» із задоволенням дарує вам можливість перевтілитися в улюбленого героя казок. Ми пропонуємо великий асортимент карнавальних костюмів, які будуть доречні до будь-якого свята. Вистава в театрі, ранок в дитячому саду, зустріч Нового року, корпоратив або тематична вечірка – у нас ви знайдете образ до душі.

Наприклад, симпатичне сіреньке Мишеня, або білосніжний Зайчик, мешканець Арктики білий Ведмідь, мешканець Африки жираф. Чарівні Чебурашка та Крокодил Гена навчать дітей міцно дружити, а на дорослій вечірці запам'ятаються оригінальністю. А за допомогою сценічних костюмів сірого Вовка, рудої Лисиці, зеленої Жаби та царя звірів – Лева можна розіграти, усім на втіху, не одну сценку за мотивами народних казок.

Ви можете купити будь-який маскарадний наряд, представлений на сайті. Також можливий прокат, як цілого сценічного образу, так і окремих його деталей за доступними цінами. Зателефонуйте нам і ми відповімо на всі питання!