Новорічні

Новорічні костюми

Новий рік – одне з найулюбленіших свят дорослих і дітей. Напередодні цього свята масово проводяться карнавали, ранки та святкові вистави. Для дітей настає низка розваг, подарунків та море задоволення. А для дорослих – пошук карнавального костюма, святкове частування, підготовка сценарію свята. Приготування до цих заходів дуже приємний обов'язок батьків, але одночасно й втомливий, особливо, якщо мама працює.

На щастя, сфера послуг зараз стрімко розвивається і ми раді вам представити послугу з прокату новорічних костюмів. У костюмерній «Школи радості» вас чекають карнавальні наряди на будь-який смак і колір. Шикарні сукні Принцеси, Придворних і Сніжинок, Зимушки та Хуртовини, Феї та Зірочки. Маскарадні образи головних героїнь, улюбленого всіма дівчатками, мультфільму «Холодне серце» та дівчатка з блакитним волоссям – Мальвіни. Завдяки якісному крою, дорогої тканини та красивій обробці, будь-яка дівчинка відчує себе в наших карнавальних костюмах самою-самою.

У «Школі радості» ви зможете купити будь-який з представлених на сайті сценічних костюмів, а можна, за вашим бажанням, оформити прокат на термін від 1 доби. Наші ціни (від 90 гривень на добу) та доброзичлива атмосфера будуть приємні як дорослим, так і дітям.