Комахи

Світ комах різноманітний і загадковий, ці бджілки-метелики весь час кудись поспішають, метушаться, дзижчать. Погодьтеся, чимось нагадують ваших непосид. Тим органічніше буде виглядати допитлива дівчинка в образі цих тварин.

Життєрадісні Сонечка, працьовита Бджілка, незвичайно красивий та повітряний Метелик – всі ці карнавальні вбрання є в костюмерній «Школи радості». Пошиті з любов'ю, нарядні сукні підкреслять чарівність будь-якої дівчинки, і вона стане ще красивіше.

Для пошиття наших маскарадних костюмів використовуються якісні та красиві тканини – оксамит, атлас, органза, шифон, фатин. Для повноти образу використовуються аксесуари – ріжки, шапочки, рукавички. Ретельно продумується дизайн – адже дискомфорт синонім поганого настрою, особливо для дітей.

Ви можете в сприятливій обстановці нашого офісу приміряти будь-який наряд, купити його або взяти в оренду на будь-який термін за доступною ціною від 100 гривень.

Наші досвідчені консультанти часто помічають, як дитина перетворюється, надягаючи костюм улюбленого героя – очі блищать, на щічках рум'янець. Подаруйте це свято своїй дівчинці, зателефонуйте та приходьте до нас, і всі витрати віддадуть вам сторицею, у вигляді гарного настрою!