Герої казок

Дівчата дуже артистичні та люблять брати участь у всіляких уявленнях, спектаклях і балах. Адже це можливість перевтілитися в казкову героїню, принцесу або персонаж улюбленого мультфільму. Побувати в захоплюючих пригодах і допомогти добру здобути перемогу. Якщо над сценарієм свята працюють організатори, то підготовка карнавального костюма лягає на плечі батьків. І якщо ви хочете, щоб ваша дитина була в чудовому настрої, оточена увагою та захопленням, то пошив святкового одягу краще довірити професіоналам.

«Школа радості» пропонує великий вибір карнавальних нарядів для дівчаток. У нашій кімнаті красивого одягу від асортименту та яскравих фарб просто розбігаються очі.

Наші дизайнери підготували подарунок для прихильниць мультфільму «Холодне серце» - костюми головних героїнь Анни та Ельзи, якщо любите казку «Снігова королева», ми вам запропонуємо образ доброї дівчинки Герди або холодної Снігової Королеви. Хочете бути в центрі новорічного карнавалу – наряд Ялинки підійде в самий раз, Мальвіна, принцеса Аврора та одяг придворних в різних варіаціях. Все це ви знайдете в наших костюмерних і обов'язково знайдете свій образ.

В нашому святковому одязі дівчинка зможе танцювати, стрибати, бігати, брати участь в конкурсах або фотосесії. Всі костюми можна купити або взяти в оренду на потрібний вам термін.