Тварини

Тварини

     Милі та пухнасті, всіма улюблені, образ звірят найбільш традиційний і використовується на ранках і карнавалах. Але з часом він анітрохи не втратив своєї актуальності та сучасні дівчатка з таким же задоволенням перетворюються в ведмедика або зайчика, як і їхні батьки в дитинстві.

     «Школа радості» представляє чудову підбірку лісової братії, яка не залишить байдужим нікого. Це і пухнасте жовте Каченя і лісовий Їжачок, весела рижуля Білочка та білосніжна пухнаста Зайка, сіра Мишка-норушка та зелена Жаба-квакушка, а також царствена Жар-птиця.

     Завдяки правильному крою та використанню приємних на дотик тканин, в святковому одязі дитина буде себе почувати комфортно. Мамі буде легко одягати та знімати костюм, а дочка зможе бігати, танцювати та брати участь в конкурсній програмі. Костюми декоровані хутром, стразами, вишивкою, ви закохаєтесь в них з першого погляду.

     Якщо дівчинка часто бере участь в постановках і сценічний костюм потрібен часто, ви можете його придбати і ми відправимо наряд до вашого міста будь-якою службою. Для жителів Харкова ми пропонуємо прокат карнавальних нарядів за доступною ціною від 100 гривень на термін від 1 доби. При прокаті великої кількості маскарадною одягу або на тривалий термін – надаються знижки. Виникли питання? Зателефонуйте нам!