Пори року

Жінка та природа – одного роду. Хто краще представниць прекрасної статі розкриє повністю грацію, красу та непередбачуваність кожної пори року. «Школа радості» підготувала для вас жіночі карнавальні костюми до будь-якого сезону.

Рік починається з самого веселого свята – зустрічі Нового року, це маса ранків, маскарадів і веселих корпоративів. Звичайно ж, доречними тут будуть маскарадні образи Зими та Метелиці. Розкішні, як ніби пошиті з пухнастої снігової тканини, та прикрашені вигадливою ​​памороззю. У цьому костюмі ви будете окрасою будь-якого свята.

Весна – пора оновлення природи, все цвіте, пахне тапрокидається, ніжність зелені та яскраві кольори відображені в нашому святковому вбранні. Жіночий образ Весна виконаний у вигляді довгого розшитого сарафану ніжно-зеленого кольору та красивого кокошника, прикрашеного червоними квітами.

Як ви думаєте, чому влітку у нас найменша кількість свят? Можливо тому, що влітку й так багато тепла, фарб і море позитиву. Літо в нашій колекції представляють костюми ласкавого Сонечка та пустотливої Хмаринки.

Осінь – це трохи сумна пора року, але вона зачаровує. Саме цієї пори фарби теплого літа з'єднуються з першими ознаками зимових холодів. Це час збору врожаю, підведення підсумків і, звичайно ж, свята Осені. Яскравий, барвистий костюм Осенинка складається з золотої сукні та накидки, розшитої ягодами, листям і соняшниками, а на голову пропонується надіти вінок з грон винограду, листя та осінніх квітів. У цьому образі ви не залишитеся непоміченою.

Всі представлені святкові костюми ви можете придбати або взяти в оренду в нашому офісі в Харкові. Якщо виникли питання – обов'язково зателефонуйте нам!