Бальні сукні

Ну яка дівчинка не любить брати участь в балах і карнавалах? Це шанс перевтілитися в улюбленого персонажа та побувати всередині казки. Це можливість надіти такий святковий наряд, що оточуючі, затамувавши подих, будуть дивитися услід. Каталог бальних суконь – це феєрія краси, яскравих фарб і дизайнерських знахідок.

«Школа радості» із задоволенням порадує юних леді гарним вбранням. Царський наряд Снігової королеви змушує дівочі серця битися швидше, а костюм Принцеси ельфів вражає своєю легкістю та невагомістю, в ньому хочеться злетіти як метелик. Чарівне плаття Принцеси, зовсім як у Попелюшки на її першому балу та костюми Придворних, в яких можна показатися при будь-якому королівському дворі.

Всі сукні до підлоги, як і личить на балу, пошиті з якісних ошатних тканин, прикрашені вишивкою, розкішним мереживом і стразами. Не забули ми і про прикрасу головок юних дам: корони, діадеми, капелюшки. Наші святкові наряди перетворять звичайну дівчинку в казкову принцесу або фею.

У примірочних ми підберемо маленьким модницям ідеальний за розміром та який підходить саме до цього торжества карнавальний костюм. Який ви зможете купити або взяти на необхідний час від 1 доби. Індивідуальний підхід і нестандартне мислення – наш коник, приходьте та переконайтеся в цьому!