Овочі та Фрукти

Овочі та фрукти

У школі чи садочку має бути свято Осені або вирішили поставити казку «Чіполліно»? Образи «Овочі» та «Фрукти» зустрічаються в багатьох казках, доречні вони будуть й на карнавалі та вечірці. У батьків є вибір. Ви можете витратити час і сили на виготовлення власного шедевра, а потім є ймовірність побачити засмучене чадо, адже результат такої роботи непередбачуваний. А можете надати можливість зайнятися такою важливою справою, як створення святкового настрою у дитини, професіоналам.

«Школа радості» вже не перший рік працює з дітьми, і ми знаємо від чого загоряються захопленням дитячі очі. Завдяки костюмам відбувається перевтілення в героїв, дитина стає учасником чуда та казки.

Ми представляємо вам добірку костюмів для хлопчиків на городньо-садову тему: граф «Вишня» та принц «Лимон», Баклажан і Помідор, Огірок і Буряк. Є веселий і кмітливий Чіполіно та містер Апельсин, любитель сонця Соняшник і Грибок.

Хлопчикам буде комфортно в наших вбраннях, адже вони пошиті з м'яких, приємних на дотик матеріалів. А грамотний крій забезпечить свободу пересування. Ви можете купити або взяти на час костюм, який сподобався. Ціна на прокат – від 100 гривень за добу, при прокаті на тривалий час передбачені знижки.