Нова колекція

Милі матусі чарівних дітей!

Наближаються веселі свята? На носі ранок в дитячому садку, у крихти виступ в театральній студії або танцювальному гуртку? У школі свято Осені або першого врожаю, а ви замість радості відчуваєте спустошення від нескінченної біганини по магазинах у пошуках потрібного наряду для сина чи доньки?

«Школа радості» Олени Чернявської буде рада позбавити вас від цих турбот і надає послуги прокату та пошиття карнавальних костюмів. Уявіть, на свято вашої дитини прийде щаслива відпочила мама, а не загнане в кут створіння.

Ми готові взяти цей обов'язок на себе та підібрали величезний асортимент костюмів, завдяки яким можна створити безліч цікавих образів для різного віку та уподобань вашої дитини, адже гарний костюм – запорука яскравих вражень, красивих фото та чудових спогадів про свято.

Для вашої зручності всі наряди розділені на тематичні групи:

«Герої казок»,

«Професії»,

«Тварини»,

«Пори року» та інші.

Дівчинку можна нарядити в:

Білосніжку,

Червону шапочку,

Мальвіну,

Принцесу,

Фею,

Зірочку.

Хлопчику можна запропонувати костюм:

Стиляги,

Ковбоя,

Принца,

Бетмена,

Спайдермена.

Є також король та королева, інопланетяни, морячки, янголята, мушкетери, гусар, квіти та навіть овочі й фрукти. Для юних леді є бальні сукні, а для джентльменів – фраки та смокінги. Красиві вироби перетворять вашу дитину та допоможуть повністю увійти в роль персонажа улюбленого мультфільму або казки.

Завдяки якісному крою наших професійних швачок і приємної на дотик тканини, моделі дуже добре сидять, легко знімаються та одягаються, а дитині в ньому зручно. Моделі зі смаком прикрашені мереживом, стразами, паєтками, бісером, тафтою та органзою, аксесуари підібрані в потрібному стилі для кожного образу.

І батьків нам є чим здивувати, адже всі ми в душі залишаємося дітьми, та дорослим теж хочеться подуріти, а може проявити творчий потенціал і здивувати друзів новим обличчям. Завдяки нашим святковим виробам, ви можете стати зіркою Нового року, Хеллоуїна або костюмованої вечірки.

Звичайно, діти дуже швидко ростуть та святковий одяг одягається рідко, тому вигідніше брати костюми напрокат, маючи можливість, без шкоди для гаманця, створювати новий образ до кожного заходу. Але якщо ви працюєте в сфері розваг, організовуєте дитячі свята або дитина постійно бере участь в театральних постановках, то має сенс придбати маскарадний наряд.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта, дозволяє враховувати всі ці нюанси й тому у нас є продаж, пошив і прокат усіх виробів на вигідних умовах. Всі моделі для дітей та дорослих представлені на нашому сайті, наші консультанти із задоволенням допоможуть вам зробити вибір, дадуть відповідь на всі питання.

У «Школі радості» можливі також додаткові послуги: підбір індивідуальної комплектації з наявних елементів, виготовлення елементів костюма на замовлення, підгонка костюма по фігурі, бронювання костюмів на потрібну дату.

Замовити будь-яку модель на певну дату легко, просто зателефонуйте нам і ми надішлемо, образ,, який вам сподобався в будь-яке місто будь-якою транспортною компанією. А жителів Харкова – чекаємо в нашій затишній костюмерній, де у веселій обстановці можна граючи обрати відповідний наряд і взяти його напрокат на термін від 1 доби. У разі оренди виробу від двох діб і більше передбачені знижки.

Зателефонуйте нам прямо зараз і ми відповімо на всі ваші запитання!