Фраки та смокінги

Стильні та суворі фраки та смокінги будуть доречні тільки для головних ролей у виставі, карнавалі або вечірці. Шиються такі карнавальні костюми з благородних тканин: оксамит, атлас, натуральна шерсть, прикрашаються – витонченою вишивкою та красивим мереживом. Консультанти «Школи радості» неодноразово спостерігали за миттєвими змінами в дитині, коли вона приміряє подібний образ. Спина автоматично випрямляється, горда постава та впевнений погляд, навіть у найменших чоловіків.

У нас зібрані наряди представників тільки вищого казкового світського суспільства: костюми англійських джентльменів, граф Вишня, Кріт-джентльмен, Жук-джентльмен, костюм початку двадцятих років минулого століття, яскравим представником яких є Чарлі Чаплін, Принц з усіма улюбленого мультфільму «Холодне серце» та багато інших героїв казок і мультфільмів.

Костюми пошиті з урахуванням особливостей дітей дошкільного віку, легко одягаються та знімаються, не заважають руху, при бажанні в них можна бігати та стрибати.

Якщо вашому синові належить участь в заході, де потрібен образ світського героя казок – ласкаво просимо до нас. Можливі як продаж, так і прокат на вигідних умовах будь-якого святкового виробу.