Професії

Професії

     Має бути карнавал, ранок в дитячому садку або тематична вечірка? А може, ваша робота пов'язана з організацією дитячих свят або ви аніматор в дитячому клубі? У кожному з перерахованих випадків вам не обійтися без яскравих нарядів веселих персонажів. На цьому сайті «Школа радості» представляє найцікавіші сценічні образи. Що ж ми можемо запропонувати в каталозі «Професії»?

     Це король кухні та поруч стоячих приміщень - Кухар. У білосніжному кітелі, красивому ковпаку та фартуху ви перевтілитися в кулінарну зірку.

     Хочете одним тільки видом викликати посмішку, гарний настрій і стати центром уваги будь-якого заходу? Тоді карнавальний костюм Клоуна точно ваш варіант, адже це самий веселий і смішний бешкетник. Яскраво-жовтий зручний комбінезон з веселими принтами підійде і чоловікам, і жінкам. А різнобарвна клоунська перука зробить цей образ закінченим.

     Ви можете купити будь-який вподобаний на сайті карнавальний костюм. А якщо ви не знайшли бажаний образ, ми можемо розробити ескіз, підібрати тканини та швидко пошити оригінальне вбрання за вашим смаком. Доступна також послуга прокату від 1 доби для жителів Харкова. Зателефонуйте нам і ми підберемо зручний для вас варіант!