Прокат костюмів з нової колекції «Школи радості»

У цьому розділі ми представляємо найновіші моделі святкових нарядів, які допоможуть втілити казкові та цікаві образи, головне включити фантазію у дорослих і не обмежувати уяву у дітей.

Давайте помріємо:

В костюмі в стилі Диско чому б не перетворитися в харизматичного музиканта або в зірку рок-н-ролу Елвіса Преслі?

В нарядах Принцеси або Панянки можна сміливо відправитися на будь-який костюмований бал.

За допомогою костюмів Снігова королева, Кай і Герда можна втілитися в героїв знаменитої казки Андерсена та розіграти виставу на професійній сцені або для друзів і домашніх.

Карнавальне вбрання Фея пошитий в двох варіантах: жіночий і для дівчинки, адже що може бути цікавіше в святі Хеллоуїн, ніж містична осіння фотосесія?

Образи Короля, Принцеси, Принца та Придворних в різних варіантах, прикрасять будь-який чарівний замок будь-якого казкового королівства.

А оригінальні моделі Принц Мороз і Стужа відмінно підійдуть для новорічного карнавалу та зустрічі найулюбленішого дитячого свята Нового року, коли всім дуже подобається дружно водити хороводи навколо Новорічної ялинки!

Наші ошатні вироби пошиті талановитими чарівниками-дизайнерами та їх казковими помічниками. Кожен образ продумується до дрібниць, використовуються яскраві кольори, блискучий атлас, ажурне мереживо, пишний фатин, ніжний оксамит, фурнітура, стрази та пайетки. Кожному наряду підбираються аксесуари, в залежності від того, в якій персонаж буде втілюватися юний артист.

Костюми легко одягаються та знімаються, не утрудняють рух дитини.

Дитячі моделі представлені в двох розмірах – на 3-4 роки та 5-6 років.

Всі наряди в цьому розділі можна придбати або взяти напрокат на одну добу та більше, досить просто зателефонувати нам або приїхати, й разом з консультантом підібрати та приміряти саме те, що найкраще підійде майбутньому учаснику свята.

Індивідуальний підхід і ціни вас приємно здивують, адже взяти в оренду наші святкові вироби можна від 100 гривень на добу, а при прокаті на більш тривалий термін – передбачені знижки!