Професії

«Всі професії важливі, всі професії потрібні!» Під таким девізом часто проводять ранки та заняття в дитячому садку та початковій школі. Спроба вибору професії відбувається вже в самому незрілому віці, ким тільки не хочуть бути хлопчики, коли виростуть, космонавтами та поліцейськими, лікарями та кухарями, моряками та супергероями.

Ми представляємо наряди, в яких ваша дитина легко уявить собі в ролі представника тієї чи іншої професії. У наших костюмерних, діти можуть перевтілитися в улюблені образи Шерлока Холмса та Доктора Ватсона, постати в образі коміка Чарлі Чапліна або короля кухні - Кухаря, Придворного або слуги Ехнатона. А якщо ви не знайшли потрібний образ, не впадайте у відчай, наші майстрині пошиють костюм за індивідуальним замовленням і прийнятною ціною.

Купити костюми ви можете перебуваючи в будь-якому місті, просто виберіть виріб на сайті й ми з радістю надішлемо вам його. Щоб взяти в оренду наряд, приїжджайте в наш офіс і ми в ігровій формі підберемо саме те, що потрібно за сценарієм і обов'язково сподобається вашій дитині. Також ви можете забронювати, костюм, що сподобався на певну дату, не чекаючи наближення свят – просто зателефонуйте нам прямо зараз!