Стиляги

 Стиляги

     Мода змінюється стрімко, і карнавальні костюми Снігуроньок та сніжинок потихеньку відходять у минуле, поступаючись місцем новим тенденціям, одне з таких модних віянь - «Стиляги», де цікавий фасон поєднується з яскравими фарбами. Дівчаткам стилягам одягають жіночні сукні, об'ємні пишні спідниці. Поєднання яскравих і барвистих кольорів суконь з великим горохом і клітиною – прекрасне рішення для модниць.

     «Школа радості» пропонує прекрасні стильні сукні, які сподобаються будь-якій дівчинці. Чому б не приміряти образ Мерилін Монро або Героїні німого кіно. У танцювальних нарядах Чарльстон і Кан-кан ваша дівчинка буде найстильнішою на вечірці. Але підібрати гарну сукню – далеко не все, велику роль в цьому стилі грають зачіска та аксесуари. Для дівчаток в цьому образі ідеально підійдуть локони, пучки та невеликі начісування в стилі 60-х. А стильні намиста, сережки-кліпси або шпильки в формі квітів зроблять карнавальне вбрання закінченим.

     Звичайно ж сукні в цьому стилі не носять щодня, це святковий образ. Тому доцільно костюм брати напрокат. Ми надаємо прокат карнавальних нарядів в Харкові на термін від 1 доби за ціною від 100 гривень. Зателефонуйте нам і ми відповімо на всі ваші запитання!