Пори року

Пори року

    Організатори дитячих свят великі фантазери, вони влаштовують ранки в честь зими та літа, осені та весни. І основними дійовими особами таких заходів є пори року або природне явище. Дівчата люблять перетворюватися в такі персонажі, адже костюми на таку тематику дуже красиві, яскраві та ошатні.

     «Школа радості» пропонує вам широкий асортимент карнавальних костюмів для будь-якого часу року. Красуня Зима в білосніжній хутряній шубці, повітряна, невагома Сніжинка, яскраве жовте Сонечко та золота Осінь, подружки зими, сестрички Завірюха та Стужа.

     Маскарадні сукні пошиті з яскравих дорогих тканин, атласу, шовку, фатину. Прикрашені хутром, вишивкою, паєтками та стразами. Наші дизайнери та швачки вклали в кожнесвяткове вбрання частинку душі та всі вміння, щоб дитині було комфортно.

Нарядні костюми на невловиму дочку, мамі буде легко надягати та знімати. У карнавальних сукнях можна бігати, стрибати та водити хороводи.

     Ми чекаємо вас в нашій костюмерній, яка зручно розташувалася біля станції метро. Наші консультанти в ігровій формі, не дратуючи дитину, проведуть примірку та при необхідності, підженуть костюм по фігурі. При бажанні, ви зможете купити уподобане карнавальне вбрання або взяти напрокат.

     Зателефонуйте нам і ми відповімо на всі виниклі питання!