Морске дно

Морське дно

     Морський світ багатоликий і різноманітний. Є де почерпнути ідеї для дизайну приміщення, кулінарного шедевру або сценічного образу. Дизайнери «Школи радості» також проявили фантазію та створили казкові образи мешканців морських глибин.

     В першу чергу, це звичайно ж міфічний персонаж грізного, але привабливого Нептуна. Морський цар – цей войовничий персонаж прийдеться до душі кожному чоловікові та у вас є шанс побувати в цьому образі на тематичній вечірці або маскараді. Туніка, перука, борода, корона та плащ, прикрашений морськими зірками – все це дозволить вам перевтілитися в могутнього Бога моря. Також у нас представлений костюм головного світила для нашої планети – Сонця. Вільний жовто-синій костюм підійде, якщо не любите надто довгих перевдягань, намисто з жовтих променів подарує веселий настрій і дорослим і дітям. А Корона зробить сонячний образ закінченим. Якщо ви не знайшли нічого підходящого для себе, ласкаво просимо до нас в офіс, і ми разом розробимо ескіз потрібного сценічного образу, а наші умільці швидко втілять бажане в життя.

     Будь-який з представлених на сайті карнавальних костюмів, можна купити і ми відправимо його в будь-яке місто країни. Також можливий прокат на термін від 1 доби за ціною від 100 гривень. Зателефонуйте нам прямо зараз!