Комахи

У дитячих садках, розвиваючих центрах і початковій школі часто влаштовують тематичні вечірки, костюмовані сценки, адже в процесі гри діти найкраще засвоюють знання й тільки так не прищеплюється відраза до навчання. Можливо, вашому синові дісталася роль жучка-павучка і ви поняття не маєте як його спорудити з підручних засобів? Найоптимальніше рішення – прийти до нас, в «Школу радості».

Ми пропонуємо оригінальні костюми комах: зелененький Коник, який в траві сидів, Хрущ, смугастий Джміль та благородний Жук-джентльмен.

Міцний і красивий матеріал, приємне забарвлення та правильний крій дозволить дитині відчувати себе впевнено та комфортно, брати участь в конкурсах, бігати та стрибати, а що ще потрібно хлопчику для відмінного настрою.

У наших затишних примірочних в ігровій формі ми підберемо індивідуальний образ для вашої дитини. При необхідності, можливе використання елементів від інших нарядів.

Всі наряди можна придбати, а також, якщо він вам потрібен на короткий термін і ви житель Харкова, взяти в оренду на термін від 1 доби. Ціни за прокат костюма від 90 гривень в день будуть по кишені батькам з будь-яким достатком.

Ми не працюємо «за шаблоном», зателефонуйте та переконайтеся в цьому!