Герої казок

Завдяки чарівним казкам діти вчаться розрізняти, що добре, що погано, дружити та знаходити вихід із найскладнішої ситуації. Добрі чи злі, що живуть поруч з нами або в далеких, неіснуючих країнах, герої різних казок підкорюють наше серце в дитинстві та залишаються в спогадах на все життя. В нашій костюмерній, діти зможуть перевтілитися в улюблених героїв, побути хоч трохи всередині улюбленої казки або мультфільму. Яскраві та самобутні, наряди приведуть дітей у повний захват, адже хлопчики зможуть перетворитися в Королів і Придворних, Принца Лимона та Містера Апельсина, в Султана й Пірата, в П'єро та Кая, в Крістофа та Принца з мультфільму «Холодне серце», в героїв з мультфільму «Бременські музиканти», а також провести розслідування в образі Шерлока Холмса та Доктора Ватсона, а в ролі супергероїв Спайдермена, Бетмена та Залізної людини – врятувати світ від неминучої катастрофи.

У нас ви зможете підібрати образ, який буде до душі вашому хлопчику, купити його або взяти напрокат на термін від однієї доби, за ціною від 90 гривень. Також ми надаємо послуги оренди вподобаних вам аксесуарів. Щоб забронювати костюм на потрібну вам дату – просто зателефонуйте нам!