Новорічні

Новорічні костюми

Новий рік, мабуть, саме довгоочікуване свято в році. Його однаково люблять та чекають дорослі й діти. Ранки, карнавали, тематичні вечірки – все це чекає наших дітей напередодні новорічних свят. А що необхідно для перетворення, занурення в атмосферу казки та святкового настрою? Звичайно, карнавальний костюм!

«Школа радості» пропонує широкий асортимент нарядних новорічних костюмів на будь-який смак.

У нашому каталозі костюмів для хлопчиків, ви зустрінете Крістофа та Принца з мультфільму «Холодне серце», Сніговика та Принца ельфів, образи Вітру та Принца Мороза та в асортименті наряди Придворних. Північний житель, Північний олень, Сніг, Заєць, Мишка та інші герої мультфільмів та казок.

Завдяки нашим костюмам ваша дитина зануриться в казку, повірить в чудеса та чудово проведе час. Важливим фактором є правильний крій наших виробів, вони не обмежують рухи дитини, можна весело водити хороводи навколо ялинки та брати участь в конкурсах.

Як і всі свята, Новий рік буває рідко, тому більш доцільно брати такий костюм в оренду. У нас ви можете оформити за доступною ціною прокат вбрання на термін від 1 доби. Але, чим ближче свято, тим менше костюмів залишається в наявності! Тому не чекайте, поки вибір буде обмежений – зателефонуйте нам сьогодні, щоб забрати свій костюм!