Посуда

Посуд

     У дошкільних установах часто організовують театральні постановки, ранки, дитячі свята, де беруть участь всілякі герої. Коли це зайчики, лисички, сценічний костюм нескладно знайти, але бувають образи складніше. Вам пощастило, якщо в сім'ї є професійна швачка й у неї є вільний час на втілення карнавального костюма. Але в більшості випадків на це не доводиться розраховувати.

     Дизайнери «Школи радості» пофантазувати на тему «Посуду» і ми раді вам представити маскарадні костюми з цієї категорії. Це звичайно ж найголовніша людина на кухні – Шеф-кухар в білосніжному кітелі та ковпаку з яскравою вишивкою. І оригінальне вбрання Господині-чашки, який складається з білосніжною блузи, пишною довгої спідниці з тканини в горошок і кокошника у вигляді чашки. Костюм Господині пошитий в трьох кольорах: жовтому, червоному та зеленому. А кокошники виконані у вигляді чашок і чайника. Якщо ви не знайшли потрібне карнавальне вбрання, наші умільці швидко пошиють вам плаття по вашому ескізу.

     Ми пропонуємо як продаж святкових нарядів, так і прокат на термін від 1 доби за доступною ціною від 200 гривень. На нашому сайті спокійно, в домашній обстановці ви можете підібрати собі потрібний тематичний костюм, а потім просто зателефонуйте нам і одна передсвяткова проблема буде точно вирішена!