Національні

Національні костюми "Народи Світу" прокат костюмів для дівчаток.

      У дошкільних установах часто роблять костюмовані заняття на національну тему, де діти в ігровій формі дізнаються цікаву інформацію про інші країни, адже одяг багато про що може розповісти: про історію, культуру, побут, звичаї та клімат.

     «Школа радості» пропонує великий вибір костюмів різних народів світу. Наші дизайнери постаралися втілити всі свої знання про національні костюмі в карнавальні образи.

     Костюм скандинавських жінок представлений в образі Герди, англійських леді – в наряді Місіс Хадсон, кочового народу – в яскравому барвистому вбранні циганки. Костюм древніх єгиптян представлений в образі дружини фараона Нефертіті, а загадкових японців –у шикарному шовковому кімоно. Чому б не запалити вечірку знаменитою самбою в бразильському карнавальному вбранні, або розповісти про далеку Індію в костюмі місцевих жінок – сарі. А найкраще розповісти про красу нашої країни та зізнатися їй у коханні в національному українському вбранні.

     Усі сукні пошиті з яскравих, нарядних тканин (атлас, шовк, шифон), прикрашені вишивкою, мереживом, паєтками. Витримана стилістика національного вбрання.

     У нас ви можете взяти в оренду на термін від 1 доби будь-який святковий костюм за доступною ціною від 100 гривень. Зателефонуйте нам і ми відповімо на всі виниклі питання!