Морське дно

Незалежно від віку, статі та статусу, всі ми в душі діти. Чи хотілося вам колись приміряти незвичайний для себе образ і зіграти не типову для вас роль? Якщо так, то ласкаво просимо в «Школу радості». Ми пропонуємо колекцію карнавальних костюмів мешканців морського дна.

Наприклад, костюм Нептуна в короні, з бородою та тризубом – навіть наймолодші учасники свята пізнають в вас морського володаря. Або бірюзовий, як морські хвилі костюм Русалки, виконаний з тканини, що імітує риб'ячу луску. А може, ви хочете похуліганити та перетворитися в негативного персонажа – бірюзово-зелений маскарадний костюм Марі, допоможе вам в цьому. Або вам до душі образ мудрої Черепахи, яка подарувала веселому Буратіно золотий ключик.

Наші дизайнери проявили вміння та фантазію, щоб карнавальні наряди вийшли максимально реалістичними, адже одягати ви їх будете на свято до дітей, а їх складно обдурити.

Зараз набирає популярність послуга прокату костюмів, це більш економічно. Ви можете обрати будь-який, що сподобався, костюм, і ми дамо вам його поносити за прийнятною ціною. Але якщо робота пов'язана з дітьми та свята у вас часто, має сенс придбати сценічне вбрання, і ми відправимо його в будь-яке місто країни.