Новорічні

Новорічні костюми

Зимові свята найулюбленіші серед дорослих і дітей. Коли вулиці замело снігом і стоїть люта холоднеча, так хочеться веселого свята, запальних танців та чуда. Тому, коли наближається Новий рік, всіх охоплює радісне передчуття та моторошне бажання все встигнути. Купити подарунки, продукти на святковий стіл, запросити гостей, організувати дитяче свято, взяти участь у новорічній постановці в дитячому садку, не забути прийти на святковий корпоратив – у кожного свій список. А об'єднує всіх нас в передсвятковій метушні пошук оригінального карнавального костюма для дітей і дорослих.

«Школа радості» буде рада допомогти вам у цьому питанні. Наші костюми розроблені та пошиті професіоналами своєї справи, кожен зможе підібрати святковий образ до душі.

Це й карнавальний костюм плюшевого Білого Ведмедя, традиційного гостя новорічної ялинки. Комбінезон, рукавички, лапки та шапочка-маска пошиті з білосніжного хутра підійдуть як жінці, так і чоловікові будь-якої комплекції. Також пропонуємо маскарадний наряд Зайця в, як і належить взимку, білій шубці. Пошитий з хутра комбінезон, лапки, шапочка-маска – цей пухнастий гість викличе розчулення у всієї дитячої аудиторії, а на дорослому святі складе пару красуні Зайчику.

Всі костюми можна купити або взяти на час від 1 доби в нашій костюмерній. Можливо бронювання маскарадного вбрання на певну дату. Не чекайте настання передсвяткової метушні – зателефонуйте нам прямо зараз!