Герої казок

Будь-яка вечірка, як для дітей, так і для дорослих повинна бути красиво оформлена, адже запам'ятовуються не тільки їжа, конкурси або подарунки, а й атмосфера свята. У створенні запам'ятовується атмосфери вам допоможуть тематична прикраса приміщення та карнавальні костюми.

Для створення казкового настрою «Школа радості» представляє маскарадну колекцію «Герої казок» для дорослих. Тут представлений широкий асортимент святкових образів: від класичних героїв казок, улюблених вами з дитинства до персонажів сучасних мультфільмів, які так полюбилися вашим дітям.

Це костюм головного мисливця лісу Вовка, він любить викрадати рожевих поросят і сіреньких зайчиків і не проти пополювати на Червону Шапочку та її бабусю. Це персонажі з казки Е. Успенського, маленький, невідомий науці звір Чебурашка та його добрий друг Крокодил Гена, які завжди приходять на допомогу оточуючим. Це костюм Нулика– молодшого брата Сімки. Безпосередній і добрий, він розвеселить і дорослих і дітей. І багато інших карнавальних костюмів.

У наших костюмерних ви обов'язково підберете для себе образ улюбленого казкового героя. А якщо не знайдете, ми готові пошити його вам за індивідуальним замовленням в найкоротший термін. Всі сценічні образи можна купити або орендувати на потрібний термін. Мають рацію ті, хто заздалегідь бронює на потрібну дату, костюм, який сподобався. Не чекайте, коли костюм буде потрібен на вчора – зателефонуйте нам сьогодні!