Новорічні

Новорічні костюми

Новий рік – найбільш очікуване свято в році. Чекають його діти, адже в це свято виконуються найзаповітніші бажання, відбуваються чудеса, та під ялинкою обов'язково буде лежати довгоочікуваний подарунок від Діда Мороза. Дорослі передчувають це свято тому, що в глибині душі всі ми залишаємося дітьми й також віримо в чудеса та добро, також любимо подуріти, потанцювати та перевтілитися в казкового героя.

«Школа радості» дарує можливість дорослим порадувати себе та дітей новорічними образами. Наші дизайнери підготували колекцію святкових костюмів для жінок. Це звичайно ж незмінна супутниця свята – Снігуронька в розкішному синьому вбранні, оздобленому білим хутром. Фея в яскравому червоному костюмі, яка відповідає за всі новорічні дива. Метелиця в розшитому морозним розписом шикарній сукні та кришталевій короні. Такі тематичні костюми відмінно підійдуть для новорічної вечірки, виступу в дитячому садку або участі в театральній постановці.

У нас ви зможете купити або взяти напрокат будь-який костюм, представлений на цьому сайті. Прокат здійснюється на термін від 1 доби, ціна – від 150 гривень. Не економте на позитивних емоціях – просто зателефонуйте нам!