Професії

Всі діти дуже хочуть скоріше стати дорослими та люблять мріяти, ким же вони стануть, коли виростуть. Звичайно ж в першу чергу обирається професія. Якщо хлопчаки мріють бути супергероями, то дівчинки, звичайно ж, принцесами. На тематичних вечірках діти часто вибирають карнавальний образ, пов'язаний з професіями.

«Школа радості» представляє колекцію карнавальних нарядів, пов'язаних з професіями. Це святкові костюми різних принцес і придворних, образи героїнь улюблених мультфільмів, Героїня німого кіно та Шеф кухар дорогого ресторану, а може дівчинці сподобається образ Місіс Хадсон, що може бути цікавіше, ніж розслідування злочину століття.

Всі святкові сукні пошиті з дорогих тканин: атласу, органзи та оксамиту, для обробки використовувалося красиве мереживо, стрази, паєтки та красива вишивка. Залежно від способу використовуються аксесуари: перуки, корони, діадеми, кокошники та хутряні шапочки.

Ви можете придбати карнавальний одяг, перебуваючи в будь-якому місті країни, просто зробіть вибір і зателефонуйте нам. А якщо ви житель Харкова – у вас є можливість взяти напрокат будь-яке плаття, яке сподобалося вашій дівчинці. Доступні ціни та позитивна атмосфера – відмінна риса нашої «Школи радості».