Птахи

Птахи

     Забавні та галасливі, мудрі та дуже чарівні, ці тварини підкорюють нас з першого погляду. Не дивно, що в багатьох дитячих казках героями є різноманітні птахи. Гидке каченя з казки Г. Х. Андерсена та Ластівка з казки Дюймовочка, Жар-птиця та Філін з народних казок. У багатьох дитячих заходах беруть участь ці герої. Якщо вашій дівчинці довірили роль пташки, мамі доведеться дуже постаратися, щоб пошити такий фантазійний наряд або звернутися до професіоналів.

     «Школа радості» пропонує добірку карнавальних костюмів птахів. Дизайнери продумали кожну деталь пропонованих маскарадних образів, використовувалися красиві блискучі тканини та аксесуари: органза, шифон, фатин, мереживо, хутро, пір'я. Наші умільці постаралися втілити таку задумку в життя та вклали частинку душі в кожний святковий виріб. Костюми представлені в двох розмірах: 110 см і 120 см.

     Для того, щоб придбати ці оригінальні вбрання ви можете зателефонувати нам або приїхати і ми з радістю допоможемо зробити вибір. Наші консультанти проводять примірки у веселій ігровій атмосфері, у дітей залишаються тільки позитивні емоції. А жителі Харкова зможуть взяти напрокат будь-який сценічний костюм на термін від 1 доби та більше.