Овочі та Фрукти

Овочі та фрукти

      Свято Осені та зустріч першого Урожаю, казки «Ріпка» та «Чіполіно» - фруктово-городня тематика досить часто зустрічається у фольклорі різних країн. Тому й в спектаклях і на ранках дівчаткам досить часто пропонують перетворитися в образ будь-якого фрукту чи овочу. Вам доведеться приділити час і розучити з дитиною вірш або пісеньку.

      А «Школа радості» із задоволенням допоможе з підбором необхідного за сценарієм карнавального костюма. В нашій плодово-овочевій костюмерній підібрані нарядні сукні на будь-який смак і колір: костюм запашної Полунички та солодкої Вишеньки, м'ятної Горошинки та соковитої Капустинки. Червоного Помідора, медової Тиквочки, бордового Буряка, ліловоїСливки та цукрової Виноградинки.

     Усі маскарадні костюми пошиті з красивих тканин смачних соковитих кольорів. Оксамит і атлас, красива аплікація та вишивка – наші умільці-швачки постаралися на славу!

     Щоб побачити та приміряти цю красу, вам потрібно просто приїхати в нашу карнавальну майстерню та в затишній обстановці з професійними консультантами підібрати потрібне плаття. Ви можете купити або взяти напрокат сценічний костюм, який вам сподобався. Зателефонуйте нам і ми розповімо про умови прокату, приємні сюрпризи та акції.