Дорослі чоловічі костюми

Прокат костюмів для чоловіків в Харкові

Ви працюєте аніматором, артистом в театрі, у вас тематична вечірка, а може просто вирішили влаштувати свято для дитини на День народження? І, як на зло, не вистачає часу на вибір потрібного образу?

«Школа радості» буде рада допомогти вам у цій приємній і клопітній справі. У наших костюмерних підібраний широкий асортимент карнавальних костюмів на різну тематику. Вам не складно буде знайти улюблений персонаж вашої дитини та перевтілитися в нього.

Як і в попередніх розділах, всі наряди розділені за тематикою: «Національні», «Морське дно», «Новорічні» та інші.

У нас ви знайдете різноманітні костюми: веселих друзів «Чебурашки» та «Крокодила Гени», царя морів - «Нептуна» та винахідливого «Барона Мюнхаузена», смішариків - «Кроша» та «Їжачка», Фіксікі - «Нулик» і «Сімку» , костюми «Вовка» та «Лева» та «Клоуна», який вміє розігнати будь-який похмурий настрій.

Всі образи виконані з яскравих тканин і розроблялися з урахуванням специфіки дитячих свят: в них можна блискавично екіпіруватися й так само швидко зняти. До кожного образу підібрані аксесуари: перуки, плащі маски, театральний реквізит.

Купівля наряду до кожного свята – накладна справа, з огляду на це, ми пропонуємо послуги з прокату будь-якого, що сподобався вам образу на термін від однієї доби. Також можна підібрати будь-які аксесуари на ваш смак.

Замовити костюм просто – зателефонуйте на наші номери, та ми забронюємо його на будь-яку, зручну для вас дату.

Якщо за родом діяльності, вам часто доводиться перетворюватися в казкових героїв – ви можете купити будь-який святковий виріб, і ми забезпечимо доставку в будь-яке місто.

Доступні ціни та якісне обслуговування – все це ви знайдете в наших затишних костюмерних. Нехай однією передсвятковою турботою стане менше!