Національні

Наш світ населений людьми всіляких національностей, у кожної своя історія, культура та, звичайно ж, національний костюм. Починають вивчення різноманіття населення нашого світу в садках і початковій школі, проводять тематичні заняття та ранки. І часто на такі заходи просять діток прийти в національному костюмі будь-якої країни. Батьки, не поспішайте панікувати – приходьте до нас, в «Школу радості»!

У наших костюмерних зібрані наряди людей різних національностей: костюм англійського джентльмена кінця дев'ятнадцятого століття, костюм американського жителя, наряд турецького султана та єгиптянина. Образи американських ковбоїв, українця та індійського хлопчика.

Завдяки костюму, ви зможете більш барвисто розповісти всім про інший народ і його культуру або підкреслити любов до своєї країни.

Звичайно, національні костюми не носять щодня та купувати новий образ до кожного заходу –затратно для сімейного бюджету. «Школа радості» подбала й про це: ми представляємо послугу з прокату будь-якого наряду на термін від 1 доби за ціною від 90 гривень! Також у нас можна забронювати будь-який костюм на потрібну вам дату.

Не чекайте, поки костюм буде потрібен «на вчора» - зателефонуйте нам сьогодні!