Дорослі жіночі костюми

Прокат в Харкові костюмів для жінок

Чоловік, якому доведеться

зробити якийсь рішучішийкрок,

думає: «Що я скажу?», а жінка: «Як я одягнуся?»

Мадлен де Пюїзе

Жінці в будь-якому віці дуже важливо, як вона виглядає, та все одно, куди вона збирається, на шкільний ранок або на прийом до губернатора. У першому випадку «Школа радості» із задоволенням допоможе вам бути на висоті! Якщо ви берете участь в сценці на святі, працюєте аніматором, доведеться тематична вечірка або новорічний корпоратив, наші консультанти допоможуть вам підібрати образ, в який вам захочеться перевтілитися та щиро веселитися разом з дітьми.

У цьому розділі ми представляємо дорослі костюми для жінок. Як і в інших розділах цього сайту, для вашої зручності всі наряди розділені на тематичні групи: «Національні», «Історичні», «Герої казок» та інші.

Для свят Осені або спектаклю «12 місяців» у нас є образи «Осінь», «Зима», «Весна».

Для святкових заходів до Нового року – костюми «Метелиці», «Зайчика» та «Снігуроньки».

Образи «Смішарики Крош» і «Смішарики Їжачок» зустрінуть на ура шанувальники цього мультфільму, як дорослі так і діти.

Аніматори перетворені в наряди «Фіксікі-Сімка» та «Фіксікі-Нулик» зможуть не тільки розвеселити, а й цікаво розповісти, що таке транзистор і для чого потрібен паяльник, адже в будь-якому віці цікаво дізнатися щось нове, виявити щось цікаве в пристрої звичних приладів, якими ми користуємося щодня.

«Барон Мюнхаузен» підкаже, як з гумором ставитися до будь-яких неприємностей і знаходити вихід із самих, здавалося б безвихідних, ситуацій, а «Крокодил Гена» та «Чебурашка» - навчать дружити.

Також представлені в асортименті костюми як домашніх, так і диких тварин.

Зрозуміло, що такі наряди дорослі одягають не кожен день, тому вигідніше до кожного свята брати напрокат потрібний образ. Для жителів Харкова ми надаємо таку послугу, наші консультанти допоможуть вам визначитися з розміром і персонажем, а вартість оренди від 90 гривень на добу – приємно здивує. Якщо ви працюєте аніматором – ви можете придбати вподобаний костюм, і ми з радістю відправимо його в будь-яке місто країни.